Plastové, hliníkové a interierové dvere

Dvere sú vstupná brána do Vášho domova a často odzrkadľuje štýl majiteľa. Je to najpoužívanejšia časť príbytku a preto okrem vzhľadu musí byť na prvom mieste kvalita materiálov a spracovania. Veľké množstvo doplnkov a bezpečnostných prvkov zaručuje, že každé dvere sú originál. Odborné poradenstvo je u nás samozrejmosťou, tak neváhajte a pýtajte si kvalitu u nás.

Plastové dvere

Vďaka cenovej dostupnosti sú plastové dvere na Slovensku dlhodobo najpredávanejšie. Veľké množstvo kombinácií farieb a doplnkov Vám umožní vyskladať si dvere podľa Vašich predstáv.

Hlinikové dvere

Myslíte na ďalšie generácie? Vchodové dvere z hliníku sú správnou voľbou. Vysoko kvalitný a pevný hliník Vám zabezpečí že Vaše dvere vydržia desaťročia. Vysoká úroveň spracovania a zameranie sa na detail dávajú dverám nádych luxusu.

Interierové dvere

Dokonalosť vo Vašom príbytku doplnia kvalitné interiérové dvere. Veľký výber farieb a nekonečná možnosť kombinácií Vám zaručia, že si určite vyberiete. Spolupracujeme s poprednými európskymi výrobcami, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a rýchlu dobu dodania. Vyškolení a ochotní odborníci Vám radi pomôžu pri výbere správneho riešenia pre Váš interiér.

Bezpečnostné dvere

Bezpečnosť na prvom mieste? Dávate prednosť slovenskému výrobcovi? Ak je to Vaša priorita, tak ste na správnom mieste. Moderný dizajn, funkčnosť a bezpečnostné prvky je presný opis našich dverí. Sú vhodné aj do exteriéru a sú odolné voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Tak neváhajte a pýtajte si u nás kvalitu, ktorá zaručí Váš pokojný spánok.

Protipožiarné dvere

Protipožiarne dvere sú špeciálna kategória v oblasti dverného systému. Dokážu ochrániť Váš majetok a Vašich blízkych. Sú využívané najmä v spoločných bytových a nebytových priestoroch, kde je riziko výskytu požiaru oveľa vyššie. Využite naše skúsenosti a pýtajte si bezpečnosť pre Vás.