Tieniaca technika

Chcete sa chrániť pred slnkom? Strážiť si svoje súkromie? Tak práve tieniaca technika je jedna z možností ako to dosiahnuť. Široká škála prevedení, farieb a druhov tieniacej techniky Vám dokonale spríjemní zážitok z bývania. Overení dodávatelia a špičkové poradenstvo Vám ponúkne dokonalý produkt.

Spoločnosť Kasko patrí v regióne strednej Európy medzi stálych a skúsených výrobcov a dodávateľov tieniacej techniky. Poradenstvo a profesionálny prístup je samozrejmosťou. Veľký výber produktov a prevedení uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov.

Interiérové žalúzie - Hliníkové

Na Slovensku sú interiérové žalúzie stále najpredávanejšie a tešia sa veľkej obľube. Cenová dostupnosť a nenáročnosť pri manipulácii je veľkou výhodou interiérových žalúzií. Výber je na Vás. My Vám zariadime odborné poradenstvo a profesionálnu montáž.

Interiérové žalúzie - Látkové

Interiérové žalúzie - Látkové

Jednoduchosť a jedinečný dizajn je presný opis látkových interiérových žalúzií. Kvalitná látka je zárukou vysokej životnosti a pestrá paleta vzorov a farieb látok Vám zaručí, že si vyberiete. Odborné poradenstvo a montáž je u nás samozrejmosťou.

Interiérové žalúzie - Drevené

Interiérové žalúzie - Drevené

Nezameniteľná vôňa dreva a pozitívny vzťah k prírode – to sú drevené žalúzie. Nádherná kresba dreva a kvalitné spracovanie Vám spríjemní pôžitok z domova.

Interiérové rolety - Bambusové

Interiérové rolety - Bambusové

Estetické, ručne tkané a prírodné. Také sú bambusové rolety. Vhodne doplní interiér a ponúkne Vám originalitu a jedinečnosť. Bambusové rolety majú jednoduchú manipuláciu a netreba ich dodatočne ošetrovať.

Exteriérové žalúzie

Exteriérové žalúzie

Exteriérové žalúzie sú vyrábané z vysokokvalitného hliníku. Moderný dizajn, kvalitná výroba a široké možnosti prevedenia sú hlavnými prednosťami hliníkových žalúzií. Sú odolné voči poveternostným vplyvom a kvalitná povrchová úprava zabezpečí dlhú životnosť.

Exteriérové rolety

Exteriérové rolety

Rolety zabezpečujú vynikajúcu tepelnú izoláciu a ochránia Vám pred poveternostnými vplyvmi. Sú vyrobené z kvalitného hliníka a vyplnené polyuretánovou penou. Vybrať si môžete z veľkého množstva farieb a ovládania. Výhodou je cenová dostupnosť a minimálna údržba.

Markízy

Markízy

Markízy sú na Slovensku čoraz obľúbenejšie. Spríjemnia pobyt na terase a architektonicky doplnia Váš domov. Vďaka individuálnemu prístupu je každá terasa originál. Vysoká kvalita materiálov je samozrejmosťou.

Sieťky proti hmyzu

Markízy

Sieťky proti hmyzu sú neoddeliteľnou súčasťou okna. Ochránia Vás pred hmyzom a neobmedzujú prístup svetla do miestností. V ponuke máme širokú škálu prevedení okenných, dverných a posuvných sietí. Kvalita spracovania a veľký výber farieb zaručí, že si určite vyberiete. Jednoduchá montáž a nenáročná údržba je samozrejmosťou.